Політика конфеденційності
  • Ми використовуємо всю зібрану інформацію, щоб надавати, підтримувати, захищати та покращувати послуги клубу;

  • Інформація застосовується лише для потреб ФЕМІЛІ КЛАБ;

  • Інформація може бути використана для розсилання матеріалу інформаційного характеру від клубу (за надання вами згоди), проведення статистичних й інших досліджень, а також адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку про рівень наших послуг;

  • Фото- та відеоматеріали з подій клубу є власністю ФЕМІЛІ КЛАБ, і можуть використовуватись на розсуд клубу для внутрішніх та зовнішній цілей

  • Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів крім випадків, обумовлених законом або у відповідь на державні запити, що мають законну силу.
1. Загальні положення

Громадська організація "ФЕМІЛІ КЛАБ" (далі – ФЕМІЛІ КЛАБ) є добровільним, неприбутковим об'єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Метою (цілями) діяльності ФЕМІЛІ КЛАБ є: популяризація сімейних цінностей в Україні, шляхом об'єднання родин членів оргранізації та підтримання добробуту нації в цілому, а також захист та допомога в реалізації соціальних, правових, економічних, творчих та інших спільних інтересів воїх членів за допомогою організації та проведення заходів правового, інформаційного, соціального та культурного направлення.

ФЕМІЛІ КЛАБ з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка взаємодіє з клубом. У цій Політиці конфіденційності описано, які дані ми збираємо, навіщо ми це робимо та як ми їх використовуємо. Дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України. ФЕМІЛІ КЛАБ зобов'язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін.


2. Збір інформації

Ми збираємо інформацію з метою надання кращих послуг усім нашим користувачам. Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно чи у випадку, коли така інформація потрібна для надання (покращення) наших послуг споживачу. Ми збираємо такі персональні дані, як ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону та електронна адреса. В рамках подій, які відбуваються в клубі, може здійснюватись збір фото- або відео матеріалів. Дані матеріали належать ФЕМІЛІ КЛАБ та можуть бути використані в комунікаційних та рекламних цілях на наш розсуд.


За збір, обробку та збереження даних відповідає:


Громадська організація "ФЕМІЛІ КЛАБ"
Код ЄДРПОУ: 43910144
Директор Семенець Тетяна Миколаївна
Пошта Tatiana.ua@ukr.net


3. Мета та умови використання інформації

Ми збираємо та використовуємо всю зібрану інформацію щоб надавати, підтримувати, захищати та покращувати послуги клубу. ФЕМІЛІ КЛАБ може використовувати інформацію задля:

• надання відповіді на відправлені вами запити або запитання;
• керування або виконання наших обов'язків щодо будь-якої угоди, укладеної між вами та клубом;
• розсилання матеріалу інформаційного характеру від клубу (за вашої на те згоди);
• проведення статистичних й інших досліджень;
• адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку про рівень наших послуг;
• запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів;
• використання фото- та відеоматеріалів з подій клубу задля внутрішніх та зовнішніх потреб клубу;
• інших способів використання, передбачених чинним законодавством України.

Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми ніколи не передаємо ваші персональні дані стороннім компаніям, що мають намір використовувати їх для прямих маркетингових цілей, крім випадків коли ви дасте нам на це окрему згоду. Однак, ми можемо розкривати інформацію про вас, якщо ми зобов'язані це зробити за законом або у відповідь на державні запити, що мають законну силу.


4. Захист інформації


ФЕМІЛІ КЛАБ вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

ФЕМІЛІ КЛАБ надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені.


5. Внесення добровільної допомоги - членського внеску в обмін на запрошення на заходи. Умови надання, обмін та повернення

Відвідувач може здійснити внесення добровільної грошової допомоги на користь організації - членського взнеску та отримати запрошення на різного виду заходів (лекцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, виставок, форумів, зібрань, курсів, ділових зустрічей, семінарів, конференцій, вебінарів та інших інформаційно-освітніх заходів) самостійно шляхом натискання кнопки «оформити» або по телефону, вказаному в нижній частині сторінки. Після оформлення замовлення відвідувачу буде надіслано повідомлення про підтвердження замовлення. При оформленні замовлення телефоном повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку. Оформлення замовлення здійснюється в день внесення членського внеску.

Повернення та обмін:
Відвідувач погоджується з тим, що оформлена послуга підлягає поверненню лише в тому випадку, якщо внесення внеску було здійснено помилково та термін проведення внеску не перевищує 14 календарних днів.

Способи здійснення добровільної допомоги - членського внеску:
- Готівкова оплата
- Оплата платіжними картками Visa та MasterCard – WayForPay
- Оплата за реквізитами ГО «ФЕМІЛІ КЛАБ»6. Зворотній зв'язок

Ви можете вимагати видалити, виправити або перевірити ваші персональні дані шляхом відправлення електронного повідомлення або листа за електронною адресою, або зателефонувати на контактний номер, дані вказані нижче.


Контактна інформація:

Громадська організація "ФЕМІЛІ КЛАБ"
Код ЄДРПОУ: 43910144
04107, м.Київ, Шевченківський р-н, вул. Підгірна, буд. 7/36, кв. 56
П/р в Ат "БАНК КРЕДІТ ДНІПРО" м.Київ
UA753057490000026007000016089
Директор Семенець Тетяна Миколаївна
Пошта Tatiana.ua@ukr.net
Сайт familyclub.com.ua
номер телефону +380 67 452 04 04


Контакти
Тетяна Семенець,
директор Family Club
E-mail: Tatiana.ua@ukr.net
номер телефону: +380 67 452 04 04